05 listopada

III Zlot Lubelskich Straszydełek - kolejna edycja spotkania blogerek w Lubartowie

W niedzielę minęły dokładnie dwa tygodnie, od kiedy mogłam spędzić fantastyczny dzień, w gronie najpiękniejszych czarownic :) Razem z Sylwią - czerwonousta.pl zorganizowałyśmy spotkanie blogerek w Lubartowie. Wydarzenie to stało się już cykliczne, ponieważ w tym roku odbyła się jego trzecia edycja. Spotkanie trzeci już raz miało charakter charytatywny i udało nam się zebrać znaczną sumkę, aby pomóc pewnemu chłopcu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszam do czytania :)Zebrałyśmy się jak zwykle w restauracji 'W Bramie'. Mają tam pyszne jedzenie, więc jeśli jeszcze nic tam nie próbowałaś to ja szczerze polecam kurczaka w sosie mango jalapenio, albo szaszłyka, który jest ogromny i przepyszny! :) Jest też genialna, rozgrzewająca herbatka.


Podczas spotkania przeprowadziłyśmy licytację, na rzecz czternastoletniego Łukasza, który uległ wypadkowi i potrzebuje kosztownej rehabilitacji. Udało nam się zebrać prawie 1300zł. Jeśli również masz ochotę pomóc to podrzucam link do zrzutki: https://pomagam.pl/lukaszsalitra.


Oczywiście cała licytacja nie mogłaby się odbyć, bez sponsorów, którzy włączyli się w akcję!
Bardzo dziękujemy firmom:

ESSENCE POLSKAUZDROVISCOFRANCUSKIE PERFUMYTAHE POLSKACHICCHIQ BEAUTY, BIELENDAKEJ, OVER COSMETICS,  DROGERIA EKOZUZUMONPLERECOSPABIODERMICINDIGO LUBLINLAQBINGOSPAKOLASTYNA

To dzięki dobremu sercu przedstawicieli wymienionych marek, oraz naszym straszydełkom, które zawzięcie licytowały, udało nam się zebrać tak dużą kwotę <3 

Zobaczcie, co udało mi się wylicytować: 


A tutaj upominki, które otrzymała każda z nas:

A teraz jeszcze chciałabym Wam przestawić piękności, które spędziły z nami ten dzień:


Z większością z nich udało mi się zrobić pamiątkowe foteczki :)

Jestem bardzo szczęśliwa, że udało nam się zorganizować po raz trzeci tak fajną ekipę. Uwielbiam spędzać czas z tymi ślicznotami ze zdjęcia wyżej i na prawdę miło spędziłam tę niedzielę. Mam nadzieję, że za rok uda nam się zorganizować kolejną edycję i że spędzimy ją równie przyjemnie :) 

A jak macie ochotę podejrzeć poprzednie edycje to zapraszam: 
II Zlot Lubelskich Straszydełek + Prezenty

<3 <3 <3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Malowane Oczy , Blogger