09 lutego

Relacja i fanty ze spotkania w Chełmie

U mnie wszystko jak zawsze z opóźnieniem, ale chciałam Wam napisać o pewnym spotkaniu, które odbyło się w sumie już dwa miesiące temu. Były to Mikołajki spędzone w doborowym towarzystwie w Chełmie. Dziś chciałabym Wam pokazać to, z kim spędziłam ten dzień, komu pomagaliśmy i co z tego spotkania przywiozłam.

Oto piękne Mikołajki, które wzięły udział w spotkaniu: 
Organizatorki: KlaudiaKarolinaMarta
Pozostałe Mikołajki: AgnieszkaKasiaMagdalenaMagdaMilenaIwonaGosiaSylwia, Ja, Wiola, Dianka i ja :)

Spotkanie odbyło się w Restauracji Lwów w Chełmie, gdzie pysznie dają jeść i z całego serca polecam kotleta po Lwowsku, bo to najlepsze jadło jakie jadłam od dłuższego czasu :) Prezentuje się tak:


Jak ktoś będzie w Chełmie to bardzo bardzo polecam :) 
Co do samego spotkania, zebrałyśmy się, aby zebrać pieniądze na rzecz Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt w Chełmie. Odbyła się licytacja fantów od sponsorów, dzięki której zebrałyśmy 1138zł. Oto firmy, dzięki którym udało nam się zebrać taką kwotę :)Spotkanie było na prawdę świetne, skład genialny i atmosfera rewelacyjna. Pod spodem kilka zdjęć, jak przebiegało spotkanie :)
A teraz pokażę Wam, co przywiozłam z tego spotkania dzięki uprzejmości sponsorów :)Spotkanie było na prawdę świetne. Dziękuje wszystkim dziewczynom za rewelacyjne towarzystwo, a także sponsorom, za to, że dzięki nim mogłyśmy pomóc :) To było na prawdę super spotkanie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Malowane Oczy , Blogger