07 listopada

Relacja ze Zlotu Lubelskich Straszydełek II - 2018

27 października Lubartów nawiedziło stado czarownic. Ale za to jakich! Nie byle jakich, bo najpiękniejszych czarownic z całej Polski!! Druga edycja Zlotu Lubelskich Straszydełek już za nami. Co się działo, co się tam wyprawiało i na co się pieniążki zbierało, tego dowiecie się czytając dalej :)


Razem z Sylwią miałyśmy przyjemność organizować drugą już edycję Zlotu Lubelskich Straszydełek. Spotkanie odbyło się w Lubartowie, w najlepszej restauracji w mieście, czyli W Bramie. Miejsce z niesamowitym klimatem i przepysznym jedzonkiem - jeśli będziesz w okolicy, odwiedź koniecznie. Zlot Lubelskich Straszydełek jest spotkaniem blogerek urodowych, na którym spędzamy miło czas, ale przede wszystkim staramy się pomóc. Głównym punktem spotkania jest licytacja kosmetyków otrzymanych od sponsorów, zbierając w ten sposób pieniądze na wybrany przez nas cel. W ubiegłym roku pomagałyśmy zwierzakom, w tym roku natomiast postanowiliśmy pomóc chłopcu z naszej okolicy - Bartkowi Roli, który cierpi na dystrofię mięśniową - postępujący i nieodwracalny zanik mięśni. Na tę chorobę nie ma jak na razie lekarstwa. Jedynym ratunkiem dla niego, aby mógł samodzielnie się poruszać, jest ciągła i kosztowna rehabilitacja. Jeśli chcesz pomóc to łap linka do zrzutki, gdzie można wpłacać dowolną kwotę pieniędzy. Nam udało się zebrać ponad 1100 zł, a to wszystko dzięki sponsorom, bez których nie było by to możliwe.

Dziękujemy markom:


Razem z kosmetykami, podarowaliście nam kawałek serca, za co bardzo dziękujemy. Bez Was i my nie byłybyśmy w stanie pomóc <3Jednak zebranie takiej kwoty nie byłoby możliwe, gdyby nie grono naszych pięknych Straszydełek, które zawzięcie licytowały każdy kosmetyk. Dziękuję za obecność, za spędzony razem czas i chęć niesienia pomocy :)

Madzia - mazgoo.pl
Madzia Loczuś - curlymadeleine.pl
Dominika - dyedblonde.pl
Karolina - pitbajka.pl
Paulina - alteregoblog.pl

No i my - organizatorki
Sylwia - czerwonousta.pl


Spotkanie zaliczam do tych na prawdę bardzo udanych. Ekipa była niesamowita, wreszcie była sposobność spędzić razem trochę czasu, pogadać z tymi, których nie widziałam od kilku miesięcy oraz poznać nowe osoby, które okazały się być przesympatyczne. Za rok oczywiście kolejna edycja i powiem Wam szczerze, że już nie mogę się doczekać! :)

A tutaj łapcie kilka fotek ze spotkania :) Wszystkie zdjęcia zamieszczone w poście pochodzą od Sylwii i Wioli :*  
Niebawem pojawi się post, w którym pokaże co ze spotkania ze sobą przywiozłam :)

Jak ja uwielbiam takie spotkania!
A Wy? :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Malowane Oczy , Blogger