05 marca

Góra dobroci, czyli dary losu, które przywiozłam ze spotkania w Chełmie

Chwilę temu miałam ogromną przyjemność wzięcia udziału w spotkaniu blogerek w Chełmie. Spotkanie zorganizowały Klaudia i Marta, a spędzaniu miło czasu towarzyszyła zbiórka pieniędzy na rzecz Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt w Chełmie. To tyle w kwestii wstępu :) Więcej o spotkaniu poczytacie tutaj - klik, a dziś chciałabym Wam pokazać, co z tego spotkania przywiozłam.

Przywiozłam tyle cudowności, że nie wiem od czego zacząć :)

Firmy, które zasponsorowały prezenty dla każdej z blogerek, to: 

Tutaj fiolki były dwie, jednak niestety jedna była zbita.

Tyle cudowności, że nie wiem od czego zacząć testowanie :) Kilka rzeczy jest już w użyciu, ale sporo na pewno też rozdam, bo nie nadążam zużywać, a szkoda żeby się zmarnowały :)

A teraz mamy sponsorów, którzy ufundowali fanty na licytację. To dzięki nim udało się zebrać niemal 1400zł dla zwierzaków :)


Mi udało się wylicytować:

Zestaw Eveline

Zestaw produktów do włosów od Anwen

Zestaw kosmetyków mineralnych i dwa pędzelki od Neauty

Muszę się Wam przyznać, że mimo iż ostatnio jestem mocno zachowawcza podczas kupowania kosmetyków, bo mam tego wszystkiego tyle, że muszę się 10 razy zastanowić przed kupnem, czy dana rzecz jest mi potrzebna, to licytowanie każdego przedmiotu sprawia mi ogromną radość i nie przyprawia o wyrzuty sumienia. Bo nawet jeśli wylicytowane rzeczy nie koniecznie będą mi przydatne i je po prostu rozdam, to wiem, że wydałam pieniądze w słusznej sprawie, a to na prawdę sprawia radość i daje satysfakcje :) 


W najbliższym czasie pokatuje Was jeszcze tylko jedną relacją, bo już w sobotę widzę się z dziewczynami w Lubartowie :) A potem mam nadzieję wracam na właściwe tory i będę Wam wrzucać całą masę recenzji tego wszystkiego, co nadostawałam w ostatnim czasie :) A będzie tego trochę :)

Jeśli coś Was ciekawi, piszcie koniecznie, a będę to testować jako pierwsze :)

Buziaki :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Malowane Oczy , Blogger