25 lutego

Zimowe Spotkanie Blogerek w Chełmie - moim okiem :)

W pewno zimowe popołudnie, a dokładnie w zeszłą sobotę, dwie piękne panie odwołały zimę! :) Zorganizowały spotkanie w którym wzięło udział tyle ciepłych i kochanych osób, że zimowa aura szybko odeszła w zapomnienie :) Jesteście ciekawi co się tam działo? :) Zapraszam dalej :)


Organizatorkami całego przedsięwzięcia były Klaudia i Marta. Spotkałyśmy się w bardzo eleganckim miejscu - Restauracji Lwów w Chełmie. Polecam zajrzeć tam, kiedy ktoś by akurat zwiedzał Chełm. Jedzonko przepyszne - kotlet po Lwowsku serwowany w tym miejscu to jedno z lepszych dań jakie ostatnimi czasy jadłam. Oprócz tego, że mogłyśmy miło spędzić czas w zacnym gronie, przyświecał nam również szczytny cel. Zbiórka pieniędzy na pomoc zwierzakom. Pieniądze, które udało się zebrać podczas licytacji produktów od sponsorów, trafiły na rzecz Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt w Chełmie. Udało nam się zebrać prawie 1400 zł, co świadczy tylko o tym, że warto się spotykać <3 Wszystko to nie było by jednak możliwe, gdyby nie liczne grono sponsorów.


Czas zleciał nam błyskawicznie i zanim się obejrzałyśmy trzeba było się zbierać do domu. Oczywiście przedtem dziewczyny obdarowały nas całą masą prezentów od sponsorów:


A już niebawem post z prezentami, które przywiozłam ze spotkania! :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Malowane Oczy , Blogger