07 stycznia

Mikołajkowe spotkanie blogerów w Lublinie

Jak zwykle z małym poślizgiem, ale chciałabym opisać Wam pewne wydarzenie, w którym miałam przyjemność wziąć udział. Akcja działa się na Dzikim Wschodzie i brało w niej udział wiele niesamowitych ludzi :) Co to za akcja? Poczytacie o tym dalej :)



16 grudnia, Madzia i Klaudia zorganizowały super wydarzenie - Mikołajkowe Spotkanie Blogerów w  Lublinie. Spotkałyśmy się w bardzo nastrojowym lokalu o nazwie Dziki Wschód. Lokal mega klimatyczny, w samym sercu miasta Lublina. Ja pokochałam go za pyszną pizze i za ogromny wybór rzemieślniczych piw, których pozwoliłam sobie kilka na spotkaniu skosztować (wszystko dzięki Sylwii, która mnie po drodze zgarnęła i mogłam spokojnie się napić :) Dziękuję kochana:*) A jeśli chodzi o Dziki Wschód, to na pewno jeszcze nie raz odwiedzę to miejsce :)




Spotkanie połączone było z akcją charytatywną. Dziewczyny zebrały całkiem sporą ilość fantów, które zlicytowały. Pieniądze z licytacji przeznaczone zostały na Lubelskie Hospicjum im. Małego Księcia. Udało nam się zebrać całkiem ładną kwotę - prawie 1100zł. W tym momencie chciałabym osobiście również podziękować wszystkim firmom, jakie przyłączyły się do akcji, wysyłając przedmioty na licytację. Na zakończenie spotkania dziewczyny obdarowały nas również całą masą cudownych prezentów od firm.





Za okazane wielkie serce, wielkie podziękowania w kierunku firm:
Donegal
Kneipp
Ilabio
Be.Loved
Manufaktura Dobrych Kosmetyków
Hean
Yase Cosmetics
Aromatella.pl - Królestwo słodkiego relaksu
L'biotica Biovax
Sylveco - naturalne kosmetyki
Marion Cosmetics
ECOntour Brush Factory
TobeEco
Bandi Cosmetics
Eveline Cosmetics 
Oceanic Cosmetics

Spotkanie będę z pewnością wspominać niezwykle mile. Poznałam na nim wiele bardzo sympatycznych ludzi i spędziłam czas baardzo przyjemnie. Pierwszy kwartał roku też szykuje się ciekawie, bo najpierw spotkanie w Chełmie w lutym, a potem Lubartów w marcu :D Już nie mogę się doczekać! :)







A w Mikołajkowym Spotkaniu w Lublinie brały udział te wspaniałe duszyczki:
Organizatorki:
Madzia - cudowna i mega pozytywna istotka :)
Klauduśka - przesympatyczna dziewczyna :)

Michał - rodzynek wśród tylu kobiet :)
Sylwuśka -  kochana duszyczka :) :*
Wiolka - z nią zawsze jest wesoło :) :*
Ania zwana Balbiną :) Przesympatyczna :) 
Milenka - pozytywna i uśmiechnięta :)
Agnieszka - bardzo sympatyczna :) I dziękuję za pokazanie paletki :)
Ola - Bardzo sympatyczna i bardzo pozytywna moja imienniczka :)
Karolinka - śliczna motocyklistka :)
Gosia - Esik :) Przesympatyczna :) Miło było sobie pogadać i mam nadzieję, że popróbujemy dalej trunków na tym Dzikim Wschodzie :D
Olga - piękna dziewczyna zajmująca się zawodowo niezwykle ciekawymi rzeczami :D
Marta - piękna kicia :) Pierniczki były pyszne :) 
No i ja :)

Kilka zdjęć jest moich, ale zdecydowana większość zapożyczona od Madzi :) Na dniach spodziewajcie się postu z fantami, jakie przywiozłam z tego spotkania :)

Buziaki :)



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Malowane Oczy , Blogger