07 grudnia

Plany zakupowe na przyszły rok :)

Jestem już dużą dziewczynką i nie wierzę w Mikołaja :D Dlatego też zamiast listu do tego brodatego przystojniaka, będzie lista z planami zakupowymi, które chce zrealizować w przyszłym roku :D Może pomoże mi to ograniczyć zakupy niepotrzebne, nieprzemyślane, a za to ułatwi skupienie się na tym, co faktycznie chciałabym mieć i czego potrzebuje.

Pierwsze, czego bym chciała, to kupić kolejne kolorki hybryd marki Vasco. Jestem szczerze zauroczona jakością tych lakierów i zdecydowanie chciałabym poszerzyć swoją kolekcję o kolejne egzemplarze. Koniecznie muszę też wreszcie kupić jakąś fajną paletkę magnetyczną. Mam coraz więcej pojedynczych cieni, a zupełnie nie mam gdzie ich trzymać. Przez co używam ich bardzo mało. Paletka magnetyczna jest więc tym, czego w tym momencie na prawdę potrzebuje, ale chyba jestem za bardzo wybredna, bo żadna mi się nie podoba. Kiedyś zobaczyłam jedną i się zakochałam, a okazało się, że już jej nie ma w sprzedaży i teraz nie mogę znaleźć niczego podobnego. Chciałabym znaleźć coś choć trochę zbliżonego. Koniecznie musi być bez miejsc na wkłady, z przezroczystym wieczkiem i maksymalnie jak najcieńszą czarną otoczką z wierzchu :) Coś jak na zdjęciu, tylko jeszcze cieńsza otoczka :D Nie wiem po co mi to, ale takie mam głupie urojenie :D Po prostu gdzieś taką zobaczyłam i zapragnęłam mieć.  A że jej nie ma to chcę  jeszcze bardziej :D  Więc chyba zdecyduje się na cokolwiek :D Chyba, że może kojarzycie coś, co pasuje do mojego opisu :D

Podobny obraz

Od dawna noszę się też z chęcią wypróbowania czarnego mydła. Dużo słyszałam o jego dobroczynnych właściwościach dla skóry, że koniecznie chce sprawdzić, jak się spiszę u mnie :) 

Podobny obraz
Od bardzo dawna mam też chrapkę na paletki cieni Affect lub Zoeva. Ostatnio mam ogrom cieniowych nowości, ale te dwie marki kuszą mnie tak bardzo, że na pewno którąś z nich wypróbuje :)
Znalezione obrazy dla zapytania affect paleta 
Znalezione obrazy dla zapytania zoeva paleta
Od jakiegoś czasu marzy mi się rozpocząć również przygodę z olejowaniem włosów. Za wyzwanie na rok 2018 postawiłam sobie więc znaleźć ku temu idealny produkt :) Mam nadzieję, że szybko się nie poddam i mi się to uda :) Jestem w tej kwestii totalnym laikiem, więc jeśli ktoś się zna i zechce pomóc, doradzić, to chętnie posłucham mądrzejszego :D

Podobny obraz
Źródło: http://www.alejakobiet.pl/uroda/testy_kosmetykow/1267.html
Toczę również batalię z poszukiwaniem idealnej bazy pod cienie. Póki co moim faworytem jest baza pod cienie z ArtDeco, ale jednak czasami chciałabym czegoś więcej, więc będę szukać dalej :)

Znalezione obrazy dla zapytania baza pod cienie
Źródło: http://wizaz.pl/Makijaz/przeglad-baz-pod-cienie

Ostatnio coraz częściej bawię się pigmentami i brokatami. Dlatego koniecznym zakupem jest klej do brokatu. Mam jakiś z Pierre Rene, ale jakoś pewnej części ciała nie urywa :D Marzy mi się Kryolan, bo o nim słyszałam najlepsze opinie :) W kolejnym roku zapewne będzie więc mój :)

Kryolan 2300/00 Multi Gel Bezbarwny żel do przyklejania brokatu 10ml

Koniecznie muszę wypróbować też tusz Loreal Million Lashes So Couture. Uwierzycie, że jeszcze go nie miałam. Z resztą żadnego Milliona jeszcze nie testowałam. Ciągle w moje ręce wpada coś nowego, że tak na prawdę nie miałam w tym roku sposobności go kupić, ciągle jakiś tusz leży w zapasie :) Tusz z Pupy Millano używałam praktycznie ok. 4 miesięcy, więc po prostu nie nadążam ich zużywać :D W tym roku mam nadzieję, że wreszcie mi się to uda, bo kuszę się na niego już od bardzo dawna :D

Znalezione obrazy dla zapytania million lashes so couture
To chyba wszystko, co tak na prawdę przychodzi mi do głowy jeśli chodzi o produkty, których od jakiegoś czasu potrzebuje ale zawsze jakoś mi się nie składa, żeby je kupić :) Albo o takie, które po prostu mi się zamarzyły :D Jak widzicie lista nie jest długa, postaram się ją sukcesywnie realizować, zamiast kupować kolejne kosmetyki, które zachwycą mnie pod wpływem chwili :) Mam nadzieję, że lista ułatwi mi dokonywanie przemyślanych zakupów :)

A Wy lubicie spisać sobie wszystko to, co chciałybyście zakupić? 
Czy też najczęściej kupujecie pod wpływem impulsu? :)
Bo ja tak wydaje majątek! :D 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Malowane Oczy , Blogger