29 stycznia

Liebster Blog Award

Hej kochani :) Zostałam nominowana :) 
 Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował.

Źródło: http://triszerpa.pl/wp-content/uploads/2014/11/LiebsterAward.png


Na ogół nie bawię się w takie nominacje, dlaczego więc teraz się skusiłam? Powód jest dość prozaiczny :) Dziś miała być wreszcie recenzja tuszu Max Factor 2000 Calorie, zrobiłam nawet udane wreszcie zdjęcia, jak prezentuje się na oczkach, ale przepadły mi gdzieś w otchłani dysku zdjęcia samej mascary. Więc oczywiście nie ma lekko, jutro muszę robić je na nowo :) Tak że recenzja będzie z poślizgiem :) Prawdopodobnie pojawi się w poniedziałek :) Dlatego dziś nadarzyła się okazja i będzie troszkę mniej makijażowo i kosmetycznie niż zwykle :))

Nominowana zostałam przez Alicję z Alicja Witza Makeup, za co jej bardzo dziękuję :)

Oto pytania zadane przez Alę: :)
1. Mam słabość do...
 Kosmetyków kolorowych :) Nie potrafię wyjść z drogerii bez choćby jednego nowego cienia :) Ten typ już tak ma :)
2. Denerwuje mnie...
Jak ktoś jest sztucznie miły. To aż razi po oczach. Masz coś do mnie? Wal prosto w twarz. Ja nie z tych co obrażają się za prawdę. Cholernie denerwuje mnie włażenie komuś w dupę albo słodzenie mu, a za plecami tej dupy obrabianie. Wrrr...
3. Nie wyobrażam sobie życia bez...
Tu odpowiedź nasuwa mi się bez choćby chwili zastanowienia. Nie wyobrażam sobie życia bez internetu. To uzależnienie, wiem, ale nawet nie zamierzam z nim walczyć. Jak by mnie ktoś odłączył od sieci na choćby tydzień, to chyba bym zwariowała. Serio ;)
4. Gdy nie bloguję, to...
Pracuje. Dużo pracuje :) Nawet bardzo dużo :) W zasadzie to głównie pracuje, a bloguje w czasie wolnym ale też tym, który przez większość ludzi nie jest nazywany wolnym ;D
5. Obcasy czy adidasy?
Zdecydowanie obcasy :) Uwielbiam :) Jestem niska, więc muszę kilka cm sobie dodać :) Mam tylko jedne adidasy, które zakładam w zasadzie chyba tylko do biegania ;)
6. Mój sprawdzony sposób na odreagowanie w kryzysowej sytuacji to...
Wino w lampce, maseczka na twarzy i ulubiona książka w ręku :)
7. Czy miałaś kiedyś chęć zakończyć pisanie bloga? Jeśli tak to z jakiego powodu?
 Pierwszy kryzys miałam zanim jeszcze na dobrą sprawę zaczęłam blogować :) Brak czytelników zmuszał mnie do refleksji czy jest sens to ciągnąć i czy się w ogóle do tego nadaje. Nie poddałam się jednak i jak widzicie jestem tu nadal. Choć po tamtym jeszcze raz przeszło mi przez myśl, żeby to zakończyć ;) Jak zorientowałam, że pochłania mi to na prawdę ogrom czasu :) I wiecie co? Ja na prawdę nigdy nie zdawałam sobie sprawy, że blogowanie jest tak bardzo czasochłonne :) Teraz już zdaje sobie z tego sprawę, ale za bardzo to polubiłam, żeby przestać ;)
8. Miejsce na ziemi, które najbardziej mnie oczarowało to...
Nasz rodzimy Kraków :) Kocham to miasto :) Tą atmosferę i ten klimat <3 I jeszcze Warszawa w święta nocą :))
9. Moja największa fobia to...
Pająki :) Panicznie wręcz boje się pająków :)
10. W młodości chciałam zostać...
Nauczycielką języka polskiego :)
11. Jaki jest Twój ulubiony blog i dlaczego jest to akurat "Alicja Witza Makeup"? :)
 Ojj taaak :) Uwielbiam blog Alicji :) I cholernie zazdroszczę jej talentu :) I jak patrzę na tempo jej rozwoju to myślę, że jeszcze chwila a przegoni te wszystkie znane blogerki :)
A co do innych ulubionych blogów, to lubię ich zbyt wiele, żeby podać tylko jeden :)

Moje nominacje:
Nie nominuje nikogo :) Nie chce nikomu tego narzucać :) Jeśli masz ochotę być nominowana, to po prostu odpowiedz mi na swoje pytania u siebie na blogu i podaj mi link w komentarzu :) Z ogromną przyjemnością poczytam :) Albo napisz link do siebie, a chętnie wpiszę Cię w nominację :) Może jest tu ktoś taki, kto nie został jeszcze nominowany, a bardzo chciałby wziąć udział w zabawie? Śmiało więc podsyłajcie linki :))
 
Moje pytania: :)
1. Skąd pomysł na nazwę bloga i jaka była inspiracja do jego założenia?
2. Ulubiona książka\film?
3. Ulubione zajęcie poza blogowaniem?
4. Największe marzenie?
5. Kosmetyk, bez którego nie wyobrażam sobie życia?
6. Nie lubię gdy...
7. Jestem uzależniona od...
8. Za swoją największą porażkę w życiu uważam... 
9.  Jak widzę siebie za 10 lat?
10. W ludziach najbardziej cenię...
11. Trzy moje najlepsze cechy to...
 
 Kto chętny do zabawy - zapraszam :) 
Mam nadzieję, że godnie wypełniłam nominację :))

2 komentarze:

Copyright © 2016 Malowane Oczy , Blogger