01 września

Dzienny makijaż w kolorowym wydaniu

Hej kochani :) Dziś dla odmiany po tych kilku recenzjach za koleją, mam dla Was makijaż :) Taki wyprodukowany w sumie na szybko, idealny na dzień, z akcentem kolorystycznym :) Ciekawi? :)
To zapraszam dalej! :)

Na to kończące się lato, można jeszcze troszkę poszaleć z kolorem na oczach i ustach :) Ja dziś postawiłam na dość jasne oczko z akcentem kolorystycznym i mocniejsze usta w kolorze soczystego różu :) Do makijażu oka użyłam dwóch paletek Technic Electric Beauty, o których możecie poczytać TUTAJ i TUTAJ.

Na powieki nałożyłam bazę pod cienie z Marizy. Następnie w wewnętrzny kącik i do 1/3 długości powieki nałożyłam jasny, perłowy cień w odcieniu szampańskim. Na środek powieki nałożyłam intensywny fiolecik, a zewnętrzny kącik wypełniłam tym samym cieniem, którym malowałam wewnętrzną część powieki. Zewnętrzną część dolnej powieki pociągnęłam pędzlem, którym nakładałam fiolet na górę. Nie 'maczałam' go uprzednio w cieniu, żeby uzyskać efekt tylko muśnięcia kolorem. Wewnętrzny kącik dolnej powieki pomalowałam matowym, wrzosowym cieniem (nie pamiętam nawet z jakiej paletki ;))
Nad górną linią rzęs namalowałam jaskółkę Eyelinerem Wibo, linię wodną oka pomalowałam białą kredką My Secret Big Eyes, rzęsy wytuszowałam mascarą Rimmel Wake Me Up i gotowe! :)

Pozostałe kosmetyki:
Rozświetlacz: Lovely - Gold Highlighter (polubiłam efekt jaki daje, choć na początku absolutnie nie mogłam się z nim dogadać ;) niebawem pojawi się post o rozświetlaczach)

I to by było chyba tyle :)
Teraz zdjęcia!! :D


I jak Wam się podoba taki szybki makijaż?
Ja absolutnie uwielbiam fiolet! :)

Pozdrawiam,

2 komentarze:

Copyright © 2016 Malowane Oczy , Blogger