27 maja

Kolorowy makijaż paletką MySecret Hot Colors Paradise Island

Witajcie kochani. Dziś żeby przełamać deszczową pogodę, mam dla Was odrobinę raju, czyli kolorowy makijaż paletką Paradise Island od My Secret. Bardzo ją polubiłam i lubię się nią malować w takie dni jak ten, czyli ponure i deszczowe. Przełammy szarość kolorem na oczach! :D Ciekawi mojej propozycji na dziś? To zapraszam dalej! :)


W makijażu użyłam trzech z pośród czterech kolorów wspomnianej paletki, oraz jednego, złotego cienia z paletki Technic Electric Beauty. Więcej o paletce Paradise Island od MySectet, znajdziecie TUTAJ - KLIK.


No ale po kolei. Na powiekę nałożyłam bazę pod cienie Miyo Eye Do!. Na wewnętrzną połowę górnej powieki nałożyłam cień w którym się zakochałam. Pięknie mieniący się błękit, który delikatnie opalizuje na fiolet. Na zewnętrzną połowę górnej powieki nałożyłam fiolet z tej samej paletki. Dokładnie wymieszałam ze sobą cienie i roztarłam ich górne granice. Na 2/3 dolnej powieki od zewnętrznego kącika, nałożyłam ten sam fiolet co na górze. Na środek dolnej powieki powędrował róż z używanej dotąd palety, a na resztę dolnej powieki nałożyłam złoty cień z paletki Technic Electric Beauty. Linię wodną podkreśliłam białą kredką Avon Color Trend, a nad górną linią rzęs, czarnym eyelinerem Wibo, namalowałam kreskę zakończoną jaskółką. Rzęsy wytuszowałam mascarą Maybelline Lash Sensational (możecie zajrzeć do tego posta, bo go właśnie edytowałam :D), z którą się wreszcie polubiłam, bo wymieniłam oryginalną szczoteczkę na tą z Maybelline The Colossal Volume Express.

I gotowe!
Szybki, prosty, kolorowy makijaż :)

A teraz zdjęcia! :D


I to by było na tyle!
Jak Wam się podoba moja propozycja na deszczowy dzień? :)
Wystarczająco kolorowo, czy jutro zmalować coś bardziej szalonego? :D

Pozdrawiam,


3 komentarze:

Copyright © 2016 Malowane Oczy , Blogger