18 lutego

LUBIĘ PISAĆ, ROBIĆ ZDJĘCIA I SIĘ MALOWAĆ – A, STWORZĘ BLOG O MAKIJAŻU! :)Początki…

Tak trudno jest zacząć. 

Od dawna chciałam zacząć pisać bloga. Jednak zawsze tłumaczyłam sobie brakiem czasu, pomysłu itp. Dziś jednak postanowiłam to zmienić. Chcę pisać, bo lubię to robić. Nawet jeśli nikt miałby tego nie czytać, to mam nadzieję, że ktoś tu kiedyś wpadnie przypadkiem i zostanie że mną na dłużej. Bo zamierzam pisać regularnie :)

Tak, to ja :)              Zawsze lubiłam pisać, malować się i robić zdjęcia. Dlatego postanowiłam to połączyć w jedno i zacząć pisać bloga o makijażu :)
Kocham makijaż. Jest to moja pasja i mimo, że jestem samoukiem i nie posiadam żadnych „papierów”, to lubię to robić i chcę dzielić się tym co potrafię z innymi.Wiem też, że nie każda z Was dysponuje ogromną gotówką przeznaczoną na wydanie na kosmetyki - to dokładnie tak jak ja. Dlatego będę starała się pisać o produktach stosunkowo niedrogich i na ogół drogeryjnych bądź łatwo dostępnych w sieci za nieduże pieniądze :)


Z racji, że założenie bloga było raczej spontaniczne i nie mam jeszcze żadnych zdjęć, więc daje jakieś wygrzebane z dysku :)

Mam nadzieję, że z czasem nazbiera mi się jakieś grono odbiorców i będę miała dla kogo pisać ;)

Pozdrawiam, 
Ola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Malowane Oczy , Blogger